Gimnazjum w Sieniawie

!

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Home

SUKCESY W KONKURSACH 2012/13

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 3
SłabyŚwietny 

 

 

 

 

*********************

P o d s u m o w u j ą c :


* Kinga Myszor - laureatka kuratoryjnego konkursu chemicznego

oraz finalistka kuratoryjnego konkursu polonistycznego;


* Alicja Krzemińska - finalistka kuratoryjnego konkursu chemicznego,

finalistka kuratoryjnego konkursu matematycznego

oraz laureatka XIII Sarzyńskiego Konkursu Chemicznego

(I miejsce - 98p/100p);


* Aleksandra Pich - finalistka kuratoryjnego konkursu biologicznego;


* Wiktor Jagusztyn - finalista Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Technicznej.


G R A T U L A C J E !!!

*************************

 

W Ogólnopolskim Konkursie


Humanistycznym OMNIBUS 2013


wzięło udział 6279 uczniów w całej Polsce.


 

Z województwa podkarpackiego


183 uczniów stanęło w szranki konkursu.


 

Uczniowie naszego Gimnazjum


zajęli także wysokie miejsca:



Joanna Biedroń z kl.IIc


– miejsce I w kraju,

 


Kacper Mach z kl.Ic


– miejsce II w województwie,

 


Alicja Krzemińska z kl.IIIb


– miejsce II w województwie,

 


Agata Grycko z kl.IIIb


– miejsce IV w województwie.

 


 

*************************

 

W Międzynarodowym Konkursie


„Kangur Matematyczny 2013”


nasi uczniowie uzyskali wyróżnienia:

 


Agata Grycko,


Katarzyna Karwan,


Szymon Wawrzaszek,


Jakub Domański,


Alicja Krzemińska

 


 

 

W Powiatowym Konkursie


„Mistrz Matematyki 2013”


nasi uczniowie osiągnęli wysokie wyniki:

 

 

Miejsce I

Joanna Dyrda kl.IIIa

Miejsce II

Jakub Domański kl.IIIa

Miejsce III

Katarzyna Karwan kl.IIIa

i Alicja Krzemińska kl.IIIb

 

************************

 

Międzyklasowy Konkurs Ortograficzny


Najlepsi spośród uczniów klas pierwszych:

I miejsce:

Agata Antonik kl.Ia

 

II miejsce:

Natalia Mucha kl.Ib

Małgorzata Krzemińska kl.Ic

Oliwia Pisarczyk kl.Ic

 

III miejsce:

Adrian Słoma kl.Ia

 

Najlepsi spośród uczniów klas drugich:

I miejsce:

Katarzyna Rokosz kl.IIb

 

II miejsce:

Anna Stawarz kl.IIc

 

III miejsce:

Mariola Mołodziej kl.IIa

Dominika Kurko kl.IIa

Joanna Biedroń kl.IIc

 

Najlepsi spośród uczniów klas trzecich:

I miejsce:

Barbara Zawada kl.IIIa

Alicja Krzemińska kl.IIIb

 

II miejsce:

Joanna Dyrda kl.IIIa

Jakub Domański kl.IIIa

Wiktor Jagusztyn kl.IIIc

 

III miejsce:

Aleksandra Pich kl.IIIb

Karolina Rudnicka kl.IIIb

Agata Wawrzaszek kl.IIIb

Dawid Polniak kl.IIIc

 

 

*******************************************************


W Międzynarodowym Konkursie Fizycznym

„Lwiątko 2013”

 

z naszej szkoły

wyróżnienie uzyskał

 

Szymon Wawrzaszek kl.IIId.

 

 

****************************************

 

G R A T U L A C J E   D L A   W S Z Y S T K I C H  w/w !!!

 

 

 

 

 

Poprawiony: środa, 19 czerwca 2013 18:01