Home SAMORZĄD UCZNIOWSKI Dzień Edukacji 2013

Dzień Edukacji 2013

W czwartek 10 września odbyła się akademia szkolna z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Na początku Pan Dyrektor Wacław Kondyra powitał wszystkich obecnych na sali gimnastycznej, a zwłaszcza zaproszonych gości – nauczycieli emerytów oraz wręczył Nagrody Dyrektora za szczególne osiągnięcia w pracy.

W programie uroczystości przedstawiony został skecz o ojcach czekających w szkole na swoich potomków. Wysłuchaliśmy także wywiadu z uczniami, którzy odpowiadali śpiewająco. A na końcu przewodniczący szkoły złożył nauczycielom życzenia.

Akademię przygotowali chętni uczniowie, a czuwali nad nimi opiekunowie Samorządu Uczniowskiego: Pan Bartosz Łańcucki i Pani Anna Hałoń

_______________________________________________________________________________________________________________________________

Wystąpiły:

Mariola Mołodziej

Małgorzata Krzemińska

W skeczu "Tatusiowie" zagrali:

Kamil Wysocki

Karol Sobina

"Śpiewający wywiad" odbył się dzięki uczniom:

Marlena Bachórz

Emilia Kruk

Monika Malinowska