Gimnazjum w Sieniawie

!

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Home News Sukcesy naszych uczniów w konkursach przedmiotowych

Sukcesy naszych uczniów w konkursach przedmiotowych

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 7
SłabyŚwietny 

Sukcesy naszych uczniów w konkursach przedmiotowych

Emilia Kruk z kl. III c - laureatka konkursu historycznego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego„

Rafał Joniec z kl. III c – powiatowy konkurs wiedzy i umiejętności z języka angielskiego - I miejsce

Paweł Białek z kl. III c - powiatowy konkurs wiedzy i umiejętności z języka  angielskiego  II miejsce

Patrycja Pisarczyk z kl. I a- konkurs polonistyczny „Omnibus” - I miejsce w województwie

Idalia Myszor z kl. II b - konkurs polonistyczny „Omnibus” - II  miejsce w województwie, „Mistrz Matematyki” - V miejsce w powiecie

Aneta Buszta z kl. I c - konkurs polonistyczny „Omnibus” - III miejsce w województwie

Jakub Bursztyka z kl. III b - konkurs polonistyczny „Omnibus” - IV miejsce w województwie

Marlena Bachórz z kl. III c – konkurs polonistyczny „Omnibus” - IV miejsce w województwie

Aleksander Kędziora z kl. II a - konkurs polonistyczny „Omnibus” - V miejsce w województwie

Natalia Maryśkowa z kl. I b - konkurs polonistyczny „Omnibus” -  V miejsce w województwie, konkurs matematyczny „ Kangur” – wyróżnienie

Paweł Białek z kl. III c – „Mistrz Matematyki” - VI miejsce w powiecie

Aleksander Kędziora z kl. II a – „Mistrz Matematyki” -VI miejsce w powiecie

Jakub Majcher z kl. II c - konkurs matematyczny „ Kangur” – wyróżnienie

Sylwia Musiał z kl. III b – Regionalna Olimpiada Wiedzy o Wielkich Polakach

Milena Wikiera z kl. III a - Regionalna Olimpiada Wiedzy o Wielkich Polakach

 

Udział w konkursie „Mistrz Matematyki”:

Jakub Majcher, Mateusz Radawiec, Natalia Maryśkowa, Aleksandra Rygowska, Paweł Łuczkiewicz


Udział w konkursie polonistycznym „Omnibus”:

Wiktoria Paluch, Gabriela Pigan, Milena Wikiera, Magdalena Zawada, Gabriela Kędziora, Kinga Dyndał, Julia Kisiel, Martyna Naspińska, Dominik Ożga, Klaudia Kozdroń, Ewa Rudzińska, Daria Niemiec, Dominik Dyrda, Zuzanna Bartuś, Kamila Socha, Katarzyna Ciurko, Natalia Siutyła, Agata Rzędzicka, Jolanta Kraśnianin, Sebastian Gwóźdź, Mariacristina Mallardo, Sylwester Chmiel, Oliwia Pisarczyk, Monika Malinowska, Natalia Mucha, Sylwia Musiał, Sylwia Skrzypek, Justyna Krówka, Kamil Barszczak, Dawid Kupiński