Gimnazjum w Sieniawie

!

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Home News Podziękowanie dla sponsorów wycieczki w Pieniny i na Słowację

Podziękowanie dla sponsorów wycieczki w Pieniny i na Słowację

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 5
SłabyŚwietny 

Wdzięczność trudno jest ubrać w słowa…
wtedy proste- ,,dziękujemy"- zawiera wszystko

co chcemy wyrazić!..

 

Podziękowanie dla sponsorów:

,, … - pewnego przyjaciela poznaje się w niepewnej sytuacji”.

Cyceron

Uczniowie i opiekunowie wycieczki w Pieniny i na Słowację p. M. Raganowicz – Macina; p. D. Gancarz – Pich; p. I. Kołtowska i p. K. Malec pragną wyrazić głęboką wdzięczność za ofiarowaną pomoc finansową, która umożliwiła zrealizowanie niejednego  z dziecięcych marzeń.

Dzięki ofiarności firm uczniowie kl. I a, I c, I d,  II b,  II c, III b i III c Gimnazjum  w Sieniawie podczas trzydniowej wycieczki w Pieniny i na Słowację mogli zwiedzić Pieniński Park Narodowy i wdrapać się na „Trzy Korony”, Słowacki Park Narodowy  gdzie zdobywali „Słowacki Raj” i podziwiali Jaskinię Lodową oraz korzystali z basenów termalnych Aqua Parku w Popradzie. Zwiedzili też zamki w Niedzicy i Czorsztynie, Przepłynęli się po zalewie Czorsztyńskim i wyjechali wyciągiem krzesełkowym na Palenicę gdzie mogli  upajać się urokami krajobrazu, promieniami ciepłego słońca i letnim podmuchem wiatru.

Za życzliwość i ofiarność dziękujemy:

- panu Nadleśniczemu J. Śliwie – Nadleśnictwo Sieniawa

- panu T. Biskupskiemu – Biuro Rachunkowe „ATUT”

- panu T. Harpakowi – ZUL

- państwu E. Brzyska & T. Lachowicz – PHUP

- panu J. Kurko – ZURB

- panu. St. Brudniakowi – ZUL

- państwu M i B. Antoszom – Firma Usługowo Handlowa SC

- państwu E i K. Żorniakom – Firma Usługowo Handlowa

- panu J. Zytkowi – ZYTEX

- panu T. Biernatowi – Apteka im. Mańkowskiego

- panu P. Brzozowskiemu – MEDICDOR

W imieniu opiekunów oraz uczniów
Magdalena Raganowicz - Macina

 

 

Poprawiony: wtorek, 23 czerwca 2015 11:30