Gimnazjum w Sieniawie

!

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Home News Osiągnięcia uczniów w konkursach przedmiotowych

Osiągnięcia uczniów w konkursach przedmiotowych

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 5
SłabyŚwietny 

Osiągnięcia uczniów w konkursach przedmiotowych w roku szkol. 2017/18:

ŁUKASZ MAJCHER z klasy III C

· uzyskał tytuł LAUREATA kuratoryjnego konkursu z matematyki,

· zajął II miejsce w powiatowym konkursie Mistrz Matematyki 2018

· IV miejsce w Ogólnopolskim Maratonie Matematycznym „Banachaida”

JAKUB LISIK z klasy III C

· został FINALISTĄ kuratoryjnego konkursu z matematyki,

· zajął I miejsce w powiatowym konkursie Mistrz Matematyki 2018

· IV miejsce w Ogólnopolskim Maratonie Matematycznym „Banachaida”

· otrzymał wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny 2018

KAROLINA PIEŃCZAK z klasy III B

· zakwalifikowała się do III etapu Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Technicznej pod hasłem: ”Sapere aude - odważ się być mądrym” uzyskując tytuł FINALISTY.

WERONIKA MUCHA z klasy II B

· zajęła 13 miejsce w Olimpiadzie Wiedzy o Wielkich Polakach.

MAŁGORZATA GRYCKO z klasy II C

· zajęła III miejsce w powiatowym konkursie Mistrz Matematyki

· otrzymała wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny 2018

AMELIA KOLCZAK z klasy II C

· zajęła IV miejsce w powiatowym konkursie Mistrz Matematyki 2018

ZESTAWIENIE NAJLEPSZYCH UCZNIÓW

WEDŁUG UZYSKANYCH ŚREDNICJ OCEN

1

ANITA CZOPIK

5,44

2

MAŁGORZATA GRYCKO

5,40

3

MARTYNA BURSZTYKA

5,39

4

ŁUKASZ MAJCHER

5,33

5

NATALIA BARTUŚ

PIOTR PICH

ALEKSANDRA OŻGA

KAROLINA PIEŃCZAK

5,28

6

PATRYCJA BUNIOWSKA

WERONIKA MUCHA

5,27

7

AMELIA KOLCZAK

5,26

8

PAULINA WOLANIN

5,22

9

EMILIA BURSZTYKA

WERONIKA DYNDAŁ

5,20

10

JOANNA DEJNOWIEC

KLAUDIA PALUCH

5,06

11

ANDŻELIKA FRODYMA

PAULINA OSTROWSKA

KLAUDIA OŻGA

JAKUB LISIK

4,94

12

PATRYCJA CIURKO

4,93

13

ANITA PUCYŁO

MIŁOSZ ORGYZEK

KLAUDIA PIELACH

4,89

14

ŁUCJA MESZKO

4,87

15

SEBASTIAN KUBRAK

ANNA GĄSIOREK

EMILIA PALUCH

4,83

16

IZABELA CHAMIK

FILIP SZUFLITA

4,80

17

ALEKSANDRA FRODYMA

4,78

Osiągnięcia uczniów w konkursach przedmiotowych w roku szkol. 2016/17:


1/ Wiktoria Paluch została laureatką kuratoryjnego konkursu j. niemieckiego /nauczyciel prowadzący: Anna Hałoń/

2. Łukasz Majcher zakwalifikował się II etapu konkursu matematycznego /nauczyciel prowadzący: wicedyrektor Dorota Pich/

3. Aneta Buszta zakwalifikowała się do etapu II konkursu chemicznego /nauczyciel prowadzący: Krystyna Malec/

4. Wiktoria Dyndał zakwalifikowała się do etapu II konkursu historycznego "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego" /nauczyciel prowadzący: Ewa Pieniecka/

 

Osiągnięcia uczniów w konkursach przedmiotowych w I półroczu roku szkol. 2015/16:

1.  Idalia Myszor - zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego konkursu chemicznego  oraz do II etapu Podkarpackiego Gimnazjalnego  Konkursu Chemicznego

2.  Jakub Majcher i Aleksandra Rygowska -  zakw. się do etapu wojewódzkiego  konkursu  matematycznego

3. Natalia Maryśkowa (kl. II ) - uczestniczyła w II etapie konkursu matematycznego

4. Katarzyna Nowak, Natalia Maryśkowa, Wiktoria Dyndał, Natalia Siutyła – II etap konkursu historycznego, Katarzyna Nowak zakw. się do etapu wojewódzkiego

5. Aleksander Kędziora, Jakub Majcher oraz Klaudia Stańko – finał konkursu technicznego

6. Katarzyna Nowak – laureatka I stopnia z wyróżnieniem konkursu historycznego Archimedes, 100/100 pkt. , zdobyła nagrodę główną- tablet

7. Zuzanna Bartuś – laureatka I stopnia z wyróżnieniem konkursu historycznego Archimedes, 100/100 pkt.

8. Natalia Siutyła -laureat I stopnia konkursu historycznego Archimedes, 96/100 pkt.

9. Michał Radawiec – laureat IV stopnia konkursu historycznego Archimedes, 84/100 pkt.

Poprawiony: piątek, 06 lipca 2018 19:44